Võida reis jalgpalli MM-ile

Võida jalgpalli MM 2018 reis väärtusega €2000.
Võida jalgpalli MM 2018 reis väärtusega €2000.

01.06.2018 – 24.06.2018 korraldab Chanz mängudeportaal erilise kampaania, kus peaauhinnaks on reis Venemaale väärtusega €2000. Lisaks on kogu kampaania vältelt võimalik teenida iga päev väiksemaid auhindu.

KUIDAS OSALEDA?

Osalemiseks KLÕPSA SIIN ja registreeru Chanz mängudeportaali kasutajaks. Peale registreerumist logi kontole ning surfa Chanz veebilehel, kus erinevatesse kohtadesse on peidetud Venemaa-teemalised märgid, mille kogumine ja otsimine on täiesti tasuta.

Iga päev võid leida 5 tavalist tasuta märki. Iga 24 kogutud märgi järel antakse üks pilet loosile, kus peaauhinnaks on 2000-eurone reis Venemaale. Lisaks reisile, loositakse ka 5 õnnelikku, kes igaüks saab 100 tasuta proovikeerutust vabalt valitud mängus.

Kui soovid ka erilisi märke, siis tuleb teha vähemalt 10-eurone sissemakse, mis annab võimaluse leida päevas lisaks viiele tasuta märgile ka kolm erilist märki. Eriliste märkide leidmisel tasustatakse ledijat tasuta keerutustega päevamängudes. Kõik tasuta keerutustest saadud võidud makstakse välja pärisrahas.

Lisanfo saamiseks mine Chanz veebilehele, logi kontole/ava konto ja vali vasakult pakkumiste slaidishowlt kampaania «Võimalus võita reis Venemaale».SULLE VÕIB VEEL MEELDIDA...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.