Tänase Venemaa vs Saudi Araabia avakohtumise eripakkumine ja koefitsiendid

Venemaa vs Saudi Araabia

Täna leiab aset kauaoodatud esimene jalgpalli MM 2018 kohtumine, kus on MM-i võõrustajariik Venemaa vastamisi Saudi Araabiaga. Mäng algab kell 18.00 Eesti aja järgi ning teleülekanded algavad 17:15 ETV kanalilt ning venekeelsete kommentaaridega ülekanne kell 17:30 kanalilt ETV+.

Kes on siis eeldatav favoriit. No loomulikult jalgpall on ümmargune ja kõike võib juhtuda, aga kihlveokontorite arvates on Venemaa peajagu üle Saudi Araabiast ennustades Venemaa võidukoefitsiendiks 1.38 – 1.45 (sõltuvalt kihveokontorist – vaata tabelit all). Viigi koefitsient on 4.15 – 4.50 ning Saudi Araabia võiduks pakutakse koefitsienti 9.00 – 10.00.

Kui ei ole kihlvedudega tuttav, siis koefitsient tähendab mitmekordselt makstakse panustatud raha tagasi, kui tehtud ennustuse sündmus osutub tõeks. Näiteks, kui panustada 10 eurot viigile koefitsiendiga 4.15, siis viigi korral makstakse tagasi €41.50.

VENEMAA VS SAUDI ARAABIA KOEFITSIENDID

KIHLVEOKONTOR VENEMAA VIIK SAUDI ARAABIA
COOLBET 1.45 4.15 10.00
BETSAFE 1.45 4.40 9.60
OLYBET 1.44 4.25 9.50
UNIBET 1.43 4.50 10.00
OPTIBET 1.40 4.25 9.00
PAF 1.38 4.35 9.50

ERIPAKKUMINE – KÜMNEKORDISTA VÕIT

Jalgpalli MM on vutifännide üks suuremaid sündmusi ja mitte ainult vutifännidele, vaid ka kihlveokontoritele, kes selle tippsündmuse tähistamiseks teevad erinevaid eripakkumisi. Tänaseks heaks pakkumiseks valisime OlyBet’i spordiennustuse, mis pakub Venemaa vs Saudi Araabia avamängu puhul kümnekordset võitu.

Nimelt, kõik kes teevad OlyBet’i spordiennustuses enne mängu algust täpselt 10-eurose panuse Venemaa vs Saudi Araabia mängule (1×2 panus – Venemaa võit, viik või Saudi Araabia võit) ja Venemaa lööb selles mängus 2 väravat, siis kolmekordistatakse Sinu võit. Kui Venemaa lööb aga 3 väravat või rohkem, siis Sinu võit kümnekordistatakse.

Antud pakkumises on kõige mõistlikum teha sporipanus Venemaa peale, sest Saudi Araabia koefitsient on küll 9.00 – 10.00 vahel, aga selle sündmuse toimumise tõenäosus on väga väikene ja saada veel juurde kampaaniaboonus 3 – või 10-kordse võidu näol on peaaegu olematu.

See tähendaks, et Saudi Araabia peab võitma mängu ning samal ajal Venemaa lööma 2 väravat ehk tulemus peab olema vähemalt 2:3 Saudi Araabia kasuks, et saada 3-kordne võit ning 3:4, et saada 10-kordne võit. Paraku sellist väravate sadu antud matšis eeldada ei tasuks.


Muidugi võib riskida viigiga, aga sel juhul peab tulemus lõppema 2:2 viigiga, et saada 3-kordne võit ning 3:3 viigiga, et saada kümnekordne võit.

Seega, kui soovid võtta kampaaniast osa, siis oleks kõige mõistlikum teha 10-eurone panus Venemaa peale, mida peavad suureks favoriidiks ka kihlveokontorid. Piisaks Venemaa 2:0 võidust, et saada 3-kordne võit ning 3:0 või paremast tulemusest, et saada kümnekordne võit.

Aga igaüks otsustab ise ning on varemgi juhtunud, et kõige ebareaalsemad panused on toonud panustajatele vägagi suuri võite. Lähenedes konservatiivselt ja ratsionaalselt on kõige mõistlikum panustada antud kampaania raames Venemaale, mis peaks olema ka pikas perspektiivis matemaatiliselt kasumlik panus.

KUIDAS OSALEDA KAMPAANIAS

Osalemine on väga lihtne. Lihtsalt logi OlyBet’i kontole. Kui konto puudub, siis klõpsa siin (Sind, suunatakse registreerumisvormile) ja ava konto. Seejärel tee 10-eurone sissemakse ning vali SPORT menüüst Venemaa vs Saudi Araabia mäng ning panusta, kas Venemaa võidule, viigile või Saudi Araabia võidule.

Edu ja mõnusat MM-i algust kõigile!

KAMPAANIA REEGLID & TINGIMUSED
  • Superpakkumistega saadud lisavõidud kantakse mängija kontole järgmise tööpäeva jooksul peale kohtumise lõppu.
  • Superpakkumised kehtivad ainult pakkumises välja toodud mängudele.
  • Pakkumises osalmiseks peab tegema täpselt 10 € pre-match panuse pakkumises välja toodud mängu 1×2 formaadile.
  • Ühe mängija kohta läheb arvesse esimene korrektselt asetatud panus.
  • Lisavõidu väljamaksmisel arvestatakse netovõitu (Netovõit = võidetud rahasumma – panus sündmusele).
  • OlyBet jätab endale õiguse peatada, muuta ja/või tühistada kampaania igal ajal.


SULLE VÕIB VEEL MEELDIDA...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.