Jalgpalli MM 2018 A-alagrupp | Venemaa vs Egiptus | Live & Tulemused

VENEMAA VS EGIPTUS
3:1

MÄNGU KÕRGHETKED/PAKKUMISED

• Kohtumine lõppes 3:1 seisuga Venemaa kasuks. See oli väga tähtis kohtumine, sest väga suure tõenäosusega jõuab Venemaa edasi. Sellest kirjutame juba mõne hetke pärast.
  • Alates 3:0 seisust Unibet ei paku enam 1×2 (Võit – Viik – Võit) koefitsiente.
  • 72-ndal minutil lööb Egiptus penaltist värava. Tulemus hektel 3:1.
  • Väravatesadu jätkub. 61-ndal minutil lööb Venemaa uue värava ja läheb juhtima 3:0. Egiptus kahjuks on nüüd juba sellel MM-il ajalugu ja peab paraku hakkama asju pakkima ja koju sõitma.
  • 58-ndal minutil lõi Venemaa teise värava ja juhib kohtumist 2:0 ning tõenäoliselt on esimene alagrupist edasipääsenu.
  • Venemaa lõi värava 46-ndal minutil ja läks mängu juhtima.
  • Algas 2. poolaeg.
  • 1. pooleg lõppes seisuga 0:0. Pallivaldamise protsent oli suhteliselt võrdne. 52% Venemaa vs 48% Egiptus. Nurgalööke oli Venemaal 4 ja Egiptusel 3. Vigu tegi rohkem Egiptus – kokku 6 viga Venemaa 3 vea vastu. Lööke väravale Venemaal 8 ja Egiptusel 5. Hetkel koefitsiendid 2.35 – 2.35 – 4.70 (Venemaa – viik – Egiptus).
  • Sisusta kohtumise vaheaega – Unibet annab kõikidel jalgpalli MM 2018 mängude vaheaegadel 5 spinni täiesti tasuta. Lihtsalt logi kontole ja spinnid on Sinu. Loe lisa »
  • Tee sellele mängule Unibeti spordiennustuses 5-eurone spordipanus ja osaled mängu lõpus €10 000 loosimises (10 õnnelikku võidavad igaüks €1000). Ennustuse saad teha SIIN.
  • 21.00 kõlas avavile ja pall läks mängu. Ülekannet saab jälgida ETV2 kanalilt, venekeelset ülekannet ETV+ kanalilt.

‘;

Kell 21:00 algab Venemaa vs Egiptuse mäng, mis on ühtlasi esimene alagruppide teise vooru mäng. Mängu saab jälgida ETV2 kanalilt ja ülekanne algab kell 20.30. Venekeelne ülekanne algab kell 21:50 ETV+ kanalilt.

Tegu on üliolulise mänguga, kuna Egiptus vajab seda võitu hädasti, sest vastasel juhul ta tõenäoliselt A-alagrupist edasi ei saa.  Samuti Venemaale ei tee võit pähe, sest sellega suure tõenäosusega kindlustatakse edasipääs A-alagrupist.  Loe täpsemalt SIIT.

MIDA ENNUSTAB UNIBET?

Enne mängu algust ennustab Unibet:

• 15% ajast lõppeb mäng 1:1 viigiga.
  • 15% ajast lõppeb mäng 1:0 Venemaa võiduga.
  • 11% ajast lõppeb mäng 0:0 viigiga.
  • 11% ajast lõppeb mäng 2:0 Venemaa võiduga.

Unibet’i spordiennustuse arvates on Venemaa võidutõenäosus 49%, viik 29% ning Egiptuse võidutõenäosus 22%.  Vaata kõiki koefitsiente ja tõenäosusi SIIT.