Täna toimub ülioluline mäng Venemaa ja Egiptuse vahel

Kas Venemaa kindlustab täna õhtuse kohtumisega omale alagrupist edasipääsu? Või hoopis üllatab Egiptus, pannes Venemaale ninanipsu ning muutes kogu alagrupi kohtumised viimase mänguni põnevaks ja pingeliseks? Samuti võta Poola vs Senegal mängule eripakkumine, kus võimalik netovõit duubeldada või saa kaotuse korral panus tagasi.
Kas Venemaa kindlustab täna õhtuse kohtumisega omale alagrupist edasipääsu? Või hoopis üllatab Egiptus, pannes Venemaale ninanipsu ning muutes kogu alagrupi kohtumised viimase mänguni põnevaks ja pingeliseks? Samuti võta Poola vs Senegal mängule eripakkumine, kus võimalik netovõit duubeldada või saa kaotuse korral panus tagasi.

Täna algavad H-alagrupi esimese ja A-alagrupi teise ringi kohtumised. Kell 15.00 on vastamisi Kolumbia ja Jaapan (ülekanded algavad 14:50 ETV ja ETV+ kanalilt). 17.30 oodatakse telerite ette jälgima Poola vs Senegali mängu (sellele kohtumisele ka eripakkumine – täpsem info artikli lõpus) ning 21.00 (ülekanne algab 20:30 ETV kanalilt ja 20:50 ETV+ kanalilt) Venemaa vs Egiptus kohtumine.

Kõige huvitavam ja ühtlasi võtmetähtsusega ongi Venemaa vs Egiptuse kohtumine. Antud mängul vajavad mõlemad koondised võitu, et tagada omale edasipääs või olla vähemalt alagrupist edasijõudnute konkurentsis.

Venemaa võit tähendaks seda, et kui kolmapäevasel Saudi Araabia vs Uruguay kohtumisel mängitakse viiki või Saudi Araabia kaotab, on nii Venemaa kui Uruguay oma grupist edasipääsenud ning 25-nda juuni omavahelisel kohtumisel võivad nad nats palli togida ja imetleda kasvõi väljaku muru kasvamist.

Uruguay võit Saudi Araabia üle ei tohiks olla suureks probleemiks, sest antud kohtumisel pakutakse Uruguay võidu koefitsiendiks 1.15, viigiks 8.19 ja Saudi Araabia võiduks 23.00. Omavahel öeldes langevarjuhüppe julgeks veel teha, aga oma raha viigile või Saudi Araabia võidule panna ei julgeks.

Tagasi tänasele Venemaa vs Egiptus kohtumisele. Kui mängitakse viiki või veel hullem, Venemaa kaotab kohtumise, siis viimasel juhul on idanaabritel vägagi hapu olukord. Egiptus saab madistada veel alagrupi vaeslapse rollis oleva Saudi Araabia koondisega, aga Venemaa alagrupi tugevaima ehk Uruguayga.

Viigi korral saab siiski tõenäoliselt edasi Venemaa, kuna Venemaal on lisaks veel üks kohtumine ees ja esimese mängu 5:0 võit andis päris hea väravate vahe, mida  teadagi võetakse arvesse võrdsete punktide korral. Nimelt viigi korral on Venemaal 4 punkti garanteeritud, aga Egiptusel võimalik teenida maksimaalselt 4 punkti kokku.

Kaotades Egiptusele on mõlemal tabelis 3 punkti ja sel juhul on Egiptusel tunduvalt suuremad võimalused edasipääseda, sest nõrgima meeskonna käest on punkte noppida viigi või võiduga tunduvalt lihtsam, kui alagrupi tugevaima meeskonna käest.

Tänane lahing lihtne ei tule ja ju mõlemad koondised seda ka teavad. Egiptusele on võit suisa kriitilise tähtsusega, sest muude tulemuste korral on egiptlastel vägagi raske alagrupist edasi saada. Seega tuleb neil kohale vedada raskerelvastus ja anda endast maksimum.

Venemaa võib niivõrd-kuivõrd rahul olla ka viigiga, aga viigi korral koondisel veel pudeleid lahti korkida ei ole mõtet ja slaavlase kombel teeklaasist kangemat juua, aga hapukurki ja muid sakuskasid võiks juba vaikselt varuma hakata küll – vist läheb vaja.

KUMB ON FAVORIIT? MIDA ENNUSTAVAD KONTORID?

Unibeti kihlveokontor pakub Venemaa vs Egiptuse kohtumisel Venemaa võiduks 2.10, viigiks 3.20 ja Egiptuse võiduks 4.25. Kõik koefitsiendid leitavad siit.

Venemaa on küll statistiliselt favoriit, aga mitte liiga suur ning võttes arvesse eelnevat, siis võit neile kergelt kätte ei tule ja oodata on Egiptuse poolt vägagi agressiivset jalgpalli. Ju peavad mõlemad pooled end higiseks jooksma, sest mängutulemus hakkab otsustama nende kahe koondise edasist saatust.

Võib-olla on see just see koht, kus Egiptuse meeskond oleks pidanud ütlema raudkindlana «EI!» ramadaani paastule, mida nad paar nädalat tagasi koondise koosolekutel arutasid ja selle asemel hoopis koguma energiat, mida neil kindlasti täna väga vaja läheb.

VENEMAA VS EGIPTUS - MIS TULEMUST ENNUSTAD?

  • VENEMAA VÕIDAB (56%, 9 vastanut)
  • EGIPTUS VÕIDAB (38%, 6 vastanut)
  • VIIK (6%, 1 vastanut)

Vastajaid kokku: 16

Loading ... Loading ...
KÕIK TÄNASED KOEFITSIENDID

Kolumbia vs Jaapani mängus peetakse favoriidiks Kolumbiat koefitsientidega 1:75 – 3.65 – 5.60 ning Poola vs Senegali kohtumisel Poolat vägagi ühtlaste ja tasavägiste koefitsientidega 2.35 – 3.15 – 3.55.  Tutvu koefitsientidega Unibeti spordiennustuses.

ERIPAKKUMINE POOLA VS SENEGAL MÄNGULE

Poola vs Senegal mängule saab duubeldada oma netovõidu või hoopis raha tagasi.

Nimelt paiguta OlyBet’i spordiennustuses täpselt 9.99€ suurune pre-match panus 1×2 formaadile ning kui Lewandowski ja Mane löövad mõlemad värava ja Su panus võidab, duubeldatakse Sinu netovõit! Kui kumbki ei löö väravat ja Su panus kaotab, maksab OlyBet Sulle panuse tagasi.

Panuse saab teha SIIN. Samal lehelt leiad ka lisainfo, kui avaneval lehel vajutad punasel bänneril «IGA PÄEV JALKA MM SUPERDIIL».SULLE VÕIB VEEL MEELDIDA...

2 kommentaari

  1. Anonüümne ütleb:

    Egiptus peab võitma. Lihtsalt ei ole muud võimalust. Esiteks oleks siis alagrupimängud põnevamad nagu öeldud, teiseks ei soovi puhtinimlikult Venemaad näha kaheksandikfinaalides.

  1. 19. juuni 2018

    […] Tegu on üliolulise mänguga, kuna Egiptus vajab seda võitu hädasti, sest vastasel juhul ta tõenäoliselt A-alagrupist edasi ei saa.  Samuti Venemaale ei tee võit pähe, sest sellega suure tõenäosusega kindlustatakse edasipääs A-alagrupist.  Loe täpsemalt SIIT. […]

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.