1:1

MÄNGU KÕRGHETKED/PAKKUMISED

• Mäng lõppenud 1:1
  • Algas 2. poolaeg.
  • Mängustatistika. Pallivaldamise protsent Taanil 53% ja Austraalial 47%. Pealelööke Taanil 5 ja Austraalial 6 ning nurgalööke vastavalt 1 ja 4. Poolaja lõppedes koefitsiendid 2.15 – 2.35 – 5.25.
  • 1. poolaja lõpp. Sisusta kohtumise vaheaega – Unibet annab kõikidel jalgpalli MM 2018 mängude vaheaegadel 5 spinni täiesti tasuta. Lihtsalt logi kontole ja spinnid on Sinu. Loe lisa »
  • 1:1. Mike Jedinak lööb penalti kindlalt väravasse ja seis viigistub.
  • 35-ndal minutil Taani kaitsja käsi jäi pallile ette, mis andis penalti Austraaliale.
  • 1:0. Juba kuuendal mänguminutil lööb Christian Eriksen värava, viies Taanis 1:0 kohtumist juhtima.
  • Kõlas avavile ja mäng algas.
  • Tee sellele mängule Unibeti spordiennustuses 5-eurone spordipanus ja osaled mängu lõpus €10 000 loosimises (10 õnnelikku võidavad igaüks €1000). Ennustuse saad teha SIIN. Lisaks kõikidele esimene €5 ennustus tasuta.

ENNE MÄNGU

Täna kell 15.00 toimub kohtumine Taani ja Austraalia vahel. Mängu ülekanne algab 14:50 ETV kanalilt (venekeelne kanne ETV+ kanalilt).

Mäng on Austraaliale kriitilise tähtsusega, sest tabelis ollakse hetkel 0 punktiga ning peale tänast on Austraalial ees veel üks kohtumine Peruuga. Kui tänane kohtumine kaotatakse, siis paraku on võimalik teenida veel 3 punkti, mis tähendab kindlat alarupi konkurentsist väljakukkumist.

Viigi korral on õhkõrn lootus edasipääseda, aga lootus on siiski väga väikene. Ainsaks heaks tulemuseks on Austraaliale võit, aga see ei saa olema kerge. Koefitsientide järgi on favoriit Taani (koefitsient 2.10). Viigiks pakutakse 3.20 koefitsienti ning Austraalia võiduks 3.90.

Samas ka Taani ei saa lubada omale kaotust ning ka viik ei ole neile kõige meelepärasem, sest siis ollakse tabelis 4 punktiga ning viimases mängus ollakse vastamisi Prantsusmaaga. Parem on neil edu koheselt kindlustada ja minna plaaniga Austraalia alistada.