Selgusid kaks esimest edasipääsenut – Venemaa ja Uruguay

2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused

Täna kell 18:00 olid vastamisi Uruguay ja Saudi Araabia, kus pidi alla vanduma viimane. Lõpptulemuseks jäi 1:0 Uruguay võit. See ühtlasi tähendab, et selgusid kaks koondist, mis pääsevad kindlasti edasi kaheksandikfinaalidesse – Venemaa ja Uruguay.

RIIK VÕITE VIIKE KAOTUSI PUNKTE KOHT
VENEMAA 2 0 0 6 1. KOHT
URUGUAY 2 0 0 6 2. KOHT
SAUDI ARAABIA 0 0 2 0 3. KOHT
EGIPTUS 0 0 2 0 4. KOHT

A-alagrupi mängudest toimuvad veel kohtumised Venemaa ja Uruguay vahel ning Saudi Araabia ja Egiptuse vahel. Mõlemad kohtumised toimuvad 25-ndal juunil. Kuna nii Egiptusel ja Saudi Araabial on 0 punkti ning neil mõlemal on jäänud mängida üks kohtumine, kus ollakse omavahel vastamisi, siis maksimaalselt saavad nad teenida 3 punkti.

Venemaal ja Uruguayl on 6 punkti olemas ning viimane 25-ndal juunil toimuv omavaheline kohtumine ei muuda alagrupist edasipääsemiseks enam midagi, aga see, kelle vastu ollakse kaheksandikfinaalis tasub kindlasti mõtlemist.

A-alagrupi võitja (olgu selleks Venemaa või Uruguay) on vastamisi 30-ndal juunil B-alagrupi teise kohaga ja A-alagrupi teise koha saavutanu on vastamisi 1. juulil B-alagrupi võitjaga.


B-alagrupis on kindel, et Maroko on väljas ja kaheksandikfinaalidesse ei jõua. Seega jäävad järgi Hispaania, Iraan ja Portugal ning ühega nendest kolmest tuleb rinda pista A-alagrupi esimese ja teise kohaga.

Suure tõenäosusega näeme kombinatsiooni Venemaa vs Portugal või Venemaa vs Hispaania ning Uruguay vs Portugal või Uruguay vs Hispaania. Seda juhul, kui Iraan ei üllata.

Täna Iraanil üllatuse võimalus on, kui ollakse vastamisi Hispaaniaga. Mäng algab kell 21:00 ja ülekanne on ETV2 kanalilt. Unibet pakub koefitsientideks: Iraani võit – 18.00, viik – 6.30 ja Hispaania võit 1.23. Koefitsientide järgi peaks see olema küll suur üllatus.SULLE VÕIB VEEL MEELDIDA...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.