Jalgpalli MM 2018 C-alagrupp | Prantsusmaa vs Peruu | Live & Tulemused

PRANTSUSMAA VS PERUU
1:0

MÄNGU KÕRGHETKED/PAKKUMISED

• Teisel poolajal väravaid ei nähtud ja mäng lõppes 1:0 Prantsusmaa võiduga. See ühtlasi tähendab, et Prantsusmaa on C-alagrupist esimene kindel edasipääsenu.
  • Algas 2. poolaeg.
  • 1. poolaja lõpp. Sisusta kohtumise vaheaega – Unibet annab kõikidel jalgpalli MM 2018 mängude vaheaegadel 5 tasuta spinni mängus Starburst. Lihtsalt logi kontole ja spinnid on Sinu. Mine lehele »
  • VÄRAV! 1:0. Prantsusmaa läheb 34-ndal minutil juhtima Kylian Mbappe väravast.
  • Kõlas avavile ja kohtumine algas.
  • Kohtumine algab kell 18.00. Ülekanded algavad kell 17.30 ETV kanalilt ja venekeelne ülekanne 17:50 ETV+ kanalilt.
  • Tee sellele mängule Unibeti spordiennustuses 5-eurone spordipanus ja osaled mängu lõpus €10 000 loosimises (10 õnnelikku võidavad igaüks €1000). Ennustuse saad teha SIIN. Lisaks kõikidele esimene €5 ennustus tasuta.