PORTUGAL VS MAROKO
1 : 0

MÄNGU KÕRGHETKED/PAKKUMISED

• Algas 2. poolaeg.
  • Koefitsiendid pärast 1. poolaega. Portugali võidule 1.25 (80%), viik 5.00 (20%) ja Maroko võit 16.00 (6.3%). Kokku 106% ja teavituseks ehk kui kihlveokontori pakutav protsent on suurem kui 100%, siis üleliigne osa ongi kihlveokontori teoreetiline kasum. Kui protsent on alla 100%, siis tegu on nn. «surebetiga» ehk panustajal tekib kihlveokontori üle eelis ja hästi kombineerides panus kaotada ei saa.
  • 1. poolajal pallivaldamise protsent Portugalil 48% ja Marokol 52%. Lööke väravasuunal Portugalil 5 ja Marokol 7. Nurgalööke mõlemil koondisel 3.
  • 1. poolaeg läbi tulemusega 1:0 Portugali kasuks. Vaheaeg 15 minutit. Mäng jätkub kell 16:03.
  • Lisati 1. poolajale 3 minutit.
  • Hetke 1:0 seis on Marokole vägagi kehv, sest Kui Maroko peaks selle mängu kaotama, siis kahjuks alagruppidest nad edasi ei saa.
  • SEIS 1:0: Mängitud kõigest 3 minutit ja 58 sekundit ning juba suutis Cristiano Ronaldo näidata klassi, lüües nurgalöögist värava, viies Portugali juhtima 1:0. Portugali võidukoefitsient langes 1.70 pealt 1.21 peale. Viigi 3.65 koefitsient tõusis 6.00 ning Maroko võidu esialgne 6.25 koefitisent tõusis 14.00 peale.
  • Kõlas avavile.
  • 15 minutit Portugal vs Maroko kohtumiseni. Unibet pakub vahetult enne mängu algust favoriidiks Portugali. Koefitsiendid Portugali võidule 1.70, viigile 3.65 ja Maroko võidule 6.25. Unibeti arvates on 14% tõenäosus, et Portugal võidab mängu 1:0 tulemusega, 12%-ilise tõenäosusega, et mäng jääb 1:1 viiki. 12%-ilise tõenäosusega, et Portugal võidab mängu 2:0 ja 11% tõenäosusega, et mängu võidab 2:1 Portugal. B-alagrupi tabeliseis hetkel Iraan 3 punkti, Portugal ja Hispaania 1 punkt ning Marokol 0 punkti. Vaata B-alagrupi tulemusi siit.
  • Tee sellele mängule Unibeti spordiennustuses 5-eurone spordipanus ja osaled mängu lõpus €10 000 loosimises (10 õnnelikku võidavad igaüks €1000). Ennustuse saad teha SIIN. Lisaks kõikidele esimene €5 ennustus tasuta.