Kes võidab jalgpalli MM 2018 ? Saa ennustus 20-kordselt tagasi.

Unibeti spordiennustus pakub jalgpalli MM 2018 võitjale 20.00 koefitsenti
Unibeti spordiennustus pakub jalgpalli MM 2018 võitjale 20.00 koefitsenti

Kui soovid jalgpalli MM 2018 võitjale panustada, siis Unibet võib olla hetkel üks parimaid kihlvekontoreid, sest pakub jalgpalli MM 2018 võitja ennustamiseks koefitsienti 20.00. Kokku pakutakse 20.00 koefitsienti kuuele riigile – Argentiina, Belgia, Brasiilia, Hispaania, Prantsusmaa ja Saksamaa.

KUIDAS OSALEDA?

Pakkumiseks osalemiseks tuleb valida riik, millele panustada. Igal riigil on oma unikaalne boonuskood, mille leiab alljärnevalt.

Kui soovid panustada:

  • Argentiinale, vali boonuskood 18-ARG
  • Belgiale, vali boonuskood 18-BEL
  • Brasiiliale, vali boonuskood 18-BRA
  • Hispaaniale, vali boonuskood 18-ESP
  • Prantsusmaale, vali boonuskood 18-FRA
  • Saksamaale, vali boonuskood 18-GER

Kui riik ja boonuskood on valitud, siis tuleb avada Unibet’i spordiennustuse konto ja sisestada valitud boonuskood. Selleks KLÕPSA SIIN ja Sind suunatakse registreerumisvormile. Kohe registreerumisvormi üleval boonuse valiku sektsioonis on rohelises tekst:  «Vaata kõiki pakkumisi» (vaata pilti all). Klõpsa sellele ja sisesta soovitud boonuskood. Seejärel täida registreerumisvormil kõik lahtrid ning registreeru kasutajaks.

Unibet'i boonuskoodi sisestamiseks KLÕPSA SIIN. Sind suunatakse registreerumisvormile, mille ülalosas vajuta lingile «Vaata kõiki pakkumisi» (pildil tähistatud punase joonega). Klõpsa sellel ning rippmenüü avanedes on kõige alumises osas «Sul on promokood? Sisesta see siia». Sisesta oma valitud boonuskood ja ära unusta vajutada nupule «Kasuta».

Unibet’i boonuskoodi sisestamiseks KLÕPSA SIIN. Sind suunatakse registreerumisvormile, mille ülalosas vajuta lingile «Vaata kõiki pakkumisi» (pildil tähistatud punase joonega). Klõpsa sellel ning rippmenüü avanedes on kõige alumises osas «Sul on promokood? Sisesta see siia». Sisesta oma valitud boonuskood ja ära unusta vajutada nupule «Kasuta».

PANUSTATUD RAHA 20-KORDSELT TAGASI

Peale seda, kui teed jalgpalli MM 2018 võitja panuse enda valitud riigile, muutub esialgselt pakutav koefitsient koheselt 20.00-eks ning kui Sinu valitud riik peaks jalgpalli MM-i võitma, siis saad oma panustatud raha 20-kordselt tagasi.

Hetkel pakutavad koefitsiendid eeltoodud riikidele on: Brasiilia: 5.00, Saksamaa: 5.50, Hispaania: 7.00, Prantsusmaa: 7.50, Argentiina: 10.00 ja Belgia: 12.00.  Vaata favoriite ja koefitisente.

Kõikidele eeltoodud riikidel on võimalik valida koefitsient 20.00 ning matemaatiliselt kõige mõttekam olekas valida Brasiilia või Saksamaa, sest siis 5.00 või 5.50 koefitsient muutub 20.00-eks ehk ca. 4 korda paremaks.SULLE VÕIB VEEL MEELDIDA...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.