JALGPALLI MM 2018 TULEMUSED, TABELID & MÄNGUD


2018. aasta jalgpalli maailmameistrivõistlused

AVALEHT | AJAKAVA | ALAGRUPID | TULEMUSED | TABELISEIS

JÄRGMISED KOHTUMISED

  • 14.07.2018 kell 17:00: Belgia vs Inglismaa [16:45 ETV, PRONKSIMÄNG]
  • 15.07.2018 kell 18:00: Belgia vs Inglismaa [17:15 ETV, FINAAL]

TULEMUSED: A-ALAGRUPP | B-ALAGRUPP | C-ALAGRUPP | D-ALAGRUPP | E-ALAGRUPP | F-ALAGRUPP | G-ALAGRUPP | H-ALAGRUPP

Järgnevalt leiad üldtulemused ja artikli lõpust alagruppide tabeliseisud ja tulemused. Navigeerimis lihtustamiseks võid kasutada ülaltoodud alagruppide mänge. 

JALGPALLI MM 2018 ÜLDTULEMUSED

KUUPÄEV KELL MÄNG TULEMUS
14. juuni 18:00 Venemaa vs Saudi Araabia (alagrupp A) 5:0
15. juuni 15:00 Egiptus vs Uruguay (alagrupp A) 0:1
15. juuni 18:00 Maroko vs Iraan (alagrupp B) 0:1
15. juuni 21:00 Portugal vs Hispaania (alagrupp B) 3:3
16. juuni 13:00 Prantsusmaa vs Austraalia (alagrupp C) 2:1
16. juuni 16:00 Argentiina vs Island (alagrupp D) 1:1
16. juuni 19:00 Peruu vs Taani (alagrupp C) 0:1
16. juuni 22:00 Horvaatia vs Nigeeria (alagrupp D) 2:0
17. juuni 15:00 Cost Rica vs Serbia (alagrupp E) 0:1
17. juuni 18:00 Saksamaa vs Mehhiko (alagrupp F) 0:1
17. juuni 21:00 Brasiilia vs Šveits (alagrupp E) 1:1
18. juuni 15:00 Rootsi vs Lõuna-Korea (alagrupp F) 1:0
18. juuni 18:00 Belgia vs Panama (alagrupp G) 3:0
18. juuni 21:00 Inglismaa vs Tuneesia (alagrupp G) 2:1
19. juuni 15:00 Kolumbia vs Jaapan (alagrupp H) 1:2
19. juuni 18:00 Poola vs Senegal (alagrupp H) 1:2
19. juuni 21:00 Venemaa vs Egiptus (alagrupp A) 3:1
20. juuni 15:00 Portugal vs Maroko (alagrupp B) 1:0
20. juuni 18:00 Saudi Araabia vs Uruguay (alagrupp A) 0:1
20. juuni 21:00 Hispaania vs Iraan (alagrupp B) 1:0
21. juuni 15:00 Taani vs Austraalia (alagrupp C) 1:1
21. juuni 18:00 Prantsusmaa vs Peruu (alagrupp C) 1:0
21. juuni 21:00 Argentiina vs Horvaatia (alagrupp D) 0:3
22. juuni 15:00 Brasiilia vs Costa Rica (alagrupp E) 2:0
22. juuni 18:00 Island vs Nigeeria (alagrupp D) 0:2
22. juuni 21:00 Serbia vs Šveits (alagrupp E) 1:2
23. juuni 15:00 Belgia vs Tuneesia (alagrupp G) 5:2
23. juuni 18:00 Lõuna-Korea vs Mehhiko (alagrupp F) 1:2
23. juuni 21:00 Saksamaa vs Rootsi (alagrupp F) 2:1
24. juuni 15:00 Inglismaa vs Panama (alagrupp G) 6:1
24. juuni 18:00 Jaapan vs Senegal (alagrupp H) 2:2
24. juuni 21:00 Poola vs Kolumbia (alagrupp H) 0:3
25. juuni 17:00 Venemaa vs Uruguay (alagrupp A) 0:3
25. juuni 17:00 Saudi Araabia vs Egiptus (alagrupp A) 2:1
25. juuni 21:00 Portugal vs Iraan (alagrupp B) 1:1
25. juuni 21:00 Hispaania vs Maroko (alagrupp B) 2:2
26. juuni 17:00 Prantsusmaa vs Taani (alagrupp C) 0:0
26. juuni 17:00 Austraalia vs Peruu (alagrupp C) 0:2
26. juuni 21:00 Argentiina vs Nigeeria (alagrupp D) 2:1
26. juuni 21:00 Island vs Horvaatia (alagrupp D) 1:2
27. juuni 17:00 Saksamaa vs Lõuna-Korea (alagrupp F) 0:2
27. juuni 17:00 Rootsi vs Mehhiko (alagrupp F) 3:0
27. juuni 21:00 Brasiilia vs Serbia (alagrupp E) 2:0
27. juuni 21:00 Šveits vs Costa Rica (alagrupp E) 2:2
28. juuni 21:00 Inglismaa vs Belgiaa (alagrupp G) 0:1
28. juuni 21:00 Panama vs Tuneesia (alagrupp G) 1:2
28. juuni 17:00 Poola vs Jaapan (alagrupp H) 1:0
28. juuni 17:00 Senegal vs Kolumbia (alagrupp H) 0:1
KAHEKSANDIKFINAALID
30. juuni 17:00 Prantsusmaa vs Argentiina 4:3
30. juuni 21:00 Uruguay vs Portugal 2:1
1. juuli 17:00 Hispaania vs Venemaa 1:1 (penaltid 3:4)
1. juuli 21:00 Horvaatia vs Taani 1:1 (penaltid 3:2)
2. juuli 17:00 Brasiilia vs Mehhiko 2:0
2. juuli 21:00 Belgia vs Jaapan 3:2
3. juuli 17:00 Rootsi vs Šveits 1:0
3. juuli 21:00 Kolumbia vs Inglismaa 1:1 (penaltitd 3:4)
VEERANDFINAALID
6. juuli 17:00 Uruguay vs Prantsusmaa 0:2
6. juuli 21:00 Brasiilia vs Belgia 1:2
7. juuli 17:00 Rootsi vs Inglismaa 0:2
7. juuli 21:00 Venemaa vs Horvaatia 2:2 (penaltid 3:4)
POOLFINAALID JA FINAAL NING KOLMANDA KOHA MÄNG
10. juuli 21:00 Prantsusmaa vs Belgia 1:0
11. juuli 21:00 Horvaatia vs Inglismaa 2:1
14. juuli 17:00 Belgia vs Inglismaa [KOLMANDA KOHA MÄNG] N/A
15. juuli 18:00 Prantsusmaa vs Horvaatia [SUUR FINAAL] N/A

A-ALAGRUPI MÄNGUD, VASTASED JA TULEMUSED

  • 14. JUUNI: Venemaa – Saudi Araabia, 5:0
  • 15. JUUNI: Egiptus – Uruguay, 0:1
  • 19. JUUNI: Venemaa – Egiptus, 3:1
  • 20. JUUNI: Uruguay – Saudi Araabia, 1:0
  • 25. JUUNI: Uruguay – Venemaa, 0:3
  • 25. JUUNI: Saudi Araabia – Egiptus, 2:1
RIIK VÕITE VIIKE KAOTUSI PUNKTE KOHT
URUGUAY 3 0 0 9 1. KOHT
VENEMAA 2 0 0 1 2. KOHT
SAUDI ARAABIA 1 0 2 0 3. KOHT
EGIPTUS 0 0 3 0 4. KOHT

B-ALAGRUPI MÄNGUD, VASTASED JA TULEMUSED

  • 15. JUUNI: Maroko – Iraan, 0:1
  • 15. JUUNI: Portugal vs Hispaania, 3:3
  • 20. JUUNI: Portugal – Maroko, 1:0
  • 20. JUUNI: Iraan – Hispaania, 0:1
  • 25. JUUNI: Hispaania – Maroko, 2:2
  • 25. JUUNI: Iraan – Portugal, 1:1
RIIK VÕITE VIIKE KAOTUSI PUNKTE KOHT
HISPAANIA 1 2 0 5 1. KOHT
PORTUGAL 1 2 0 5 2. KOHT
IRAAN 1 1 1 4 3. KOHT
MAROKO 0 1 2 1 4. KOHT

C-ALAGRUPI MÄNGUD, VASTASED JA TULEMUSED

  • 16. JUUNI: Prantsusmaa – Austraalia, 2:1
  • 16. JUUNI: Peruu – Taani, 0:1
  • 21. JUUNI: Taani – Austraalia, 1:1
  • 21. JUUNI: Prantsusmaa – Peruu, 1:0
  • 26. JUUNI: Austraalia – Peruu, 0:2
  • 26. JUUNI: Taani – Prantsusmaa, 0:0
RIIK VÕITE VIIKE KAOTUSI PUNKTE KOHT
PRANTSUSMAA 2 1 0 7 1. KOHT
TAANI 1 2 0 5 2. KOHT
PERUU 1 0 2 1 3. KOHT
AUSTRAALIA 0 1 2 1 4. KOHT

D-ALAGRUPI MÄNGUD, VASTASED JA TULEMUSED

  • 16. JUUNI: Argentiina – Island, 1:1
  • 16. JUUNI: Horvaatia – Nigeeria, 2:0
  • 21. JUUNI: Argentiina – Horvaatia, 0:3
  • 22. JUUNI: Nigeeria – Island, 2:0
  • 26. JUUNI: Nigeeria – Argentiina, 1:2
  • 26. JUUNI: Island – Horvaatia, 1:2
RIIK VÕITE VIIKE KAOTUSI PUNKTE KOHT
HORVAATIA 3 0 0 9 1. KOHT
ARGENTIINA 1 1 1 4 2. KOHT
NIGEERIA 1 0 2 3 3. KOHT
ISLAND 1 0 2 2 4. KOHT

E-ALAGRUPI MÄNGUD, VASTASED JA TULEMUSED

  • 17. JUUNI: Costa Rica – Serbia, 0:1
  • 17. JUUNI: Brasiilia – Šveits, 1:1
  • 22. JUUNI: Brasiilia – Costa Rica, 2:0
  • 22. JUUNI: Serbia – Šveits, 1:2
  • 27. JUUNI: Serbia – Brasiilia, 0:2
  • 27. JUUNI: Šveits – Costa Rica, 2:2
RIIK VÕITE VIIKE KAOTUSI PUNKTE KOHT
BRASIILIA 2 1 0 7 1. KOHT
ŠVEITS 1 2 0 5 2. KOHT
SERBIA 1 0 2 3 3. KOHT
COSTA RICA 0 1 2 1 4. KOHT

F-ALAGRUPI MÄNGUD, VASTASED JA TULEMUSED

  • 17. JUUNI: Saksamaa – Mehhiko, 0:1
  • 18. JUUNI: Rootsi – Lõuna-Korea, 1:0
  • 23. JUUNI: Lõuna-Korea – Mehhiko, 1:2
  • 23. JUUNI: Saksamaa – Rootsi, 2:1
  • 27. JUUNI: Lõuna-Korea – Saksamaa, 2:0
  • 27. JUUNI: Mehhiko – Rootsi, 0:3
RIIK VÕITE VIIKE KAOTUSI PUNKTE KOHT
ROOTSI 2 0 1 6 1. KOHT
MEHHIKO 2 0 1 6 2. KOHT
LÕUNA-KOREA 1 0 2 3 3. KOHT
SAKSAMAA 1 1 1 3 4. KOHT

G-ALAGRUPI MÄNGUD, VASTASED JA TULEMUSED

  • 18. JUUNI: Belgia – Panama, 3:0
  • 18. JUUNI: Tuneesia – Inglismaa, 1:2
  • 23. JUUNI: Belgia – Tuneesia, 5:2
  • 24. JUUNI: Inglismaa – Panama, 6:1
  • 28. JUUNI: Panama – Tuneesia, 1:2
  • 28. JUUNI: Inglismaa – Belgia, 0:01
RIIK VÕITE VIIKE KAOTUSI PUNKTE KOHT
BELGIA 3 0 0 9 1. KOHT
INGLISMAA 2 0 1 6 2. KOHT
TUNEESIA 1 0 2 3 3. KOHT
PANAMA 0 0 3 0 4. KOHT

H-ALAGRUPI MÄNGUD, VASTASED JA TULEMUSED

  • 19. JUUNI: Kolumpia – Jaapan, 1:2
  • 19. JUUNI: Poola – Senegal, 1:2
  • 24. JUUNI: Jaapan – Senegal, 2:2
  • 24. JUUNI: Poola – Kolumbia, 0:3
  • 28. JUUNI: Jaapan – Poola, 0:1
  • 28. JUUNI: Senegal – Kolumbia, 0:1
RIIK VÕITE VIIKE KAOTUSI PUNKTE KOHT
KOLUMBIA 1 0 1 6 1. KOHT
JAAPAN 1 1 1 4 2. KOHT
SENEGAL 1 1 1 4 3. KOHT
POOLA 1 0 2 3 4. KOHT