Võida algavaks jalgpalli MM-iks €200 spordipanustamise raha ja €300 eest riskivabu panuseid

Jalgpalli MM 2018 eelkampaania OlyBet'i spordiennustuses
Jalgpalli MM 2018 eelkampaania OlyBet'i spordiennustuses

Ajavahemikul 7. mai kuni 5. juuni korraldab OlyBet’i spordiennustus kampaania, kus iga päev tuleb täita üks lihtne ülesanne. Ülesannete täitmise eest antakse riskivabu spordipanuseid ja spordipanuste raha algavaks jalgpalli 2018. MM-iks.

Kokku on kavas 30 ülesannet, mis reeglina on erinevad spordipanused teatud mängudele. Näiteks tee suvaline 10-eurone spordipanus formaadis 1×2 ehk vali suvalisel spordisündmusel tulemus – kumb meeskond võidab või mäng jääb viiki.

Iga lahendatud ülesande eest antakse üks 10-eurone riskivaba panus ühele kindlale jalgpalli MM 2018 mängule. Näiteks täites esimese ülesande, kus tuleb panustada 1×2 tulemusele, antakse €10 riskivaba panus Venemaa vs Saudi Araabia MM mängule.

OlyBet'i spordiennustuse boonus liitumisel - €20 igale liitujale

Kokku on võimalik teenida 30 riskivaba panust koguväärtusega €300 (iga panuse väärtus €10). Lisaks mängijad, kes täidavad ära vähemalt 25 ülesannet, saavad 100 eurot spordipanustamise raha ja täites kõik 30 ülesannet, antakse veel 100 eurot spordipanustamise raha ehk kokku €200.

Esimesed €100 spordipanustamise raha saab kasutada jalka MM 2018 alagrupi mängudele ja teised €100 jalka MM 2018 play-off ehk kaheksandikfinaalide mängudele.

KUIDAS OSALEDA?

Osalemiseks KLÕPSA SIIN ja ava OlyBet’i konto. Kui OlyBet’i konto on juba olemas, siis lihtsalt logi kontole. Seejärel leia kampaaniate alt pakkumine «Teekond MMile».

Kampaanialehel registreeru pakkumisele klõpsates nupul «REGISTREERU». Edasi täida samal lehel väljatoodud ülesanded ja saa riskivabu panuseid ning lisaks kuni €200 spordipanustamisraha.

REEGLID & TINGIMUSED
 • Kampaanias osalemiseks tuleb kampaaniale registreeruda, vajutades OlyBet’i kampaanialehel nupule «REGISTREERU».
 • Kampaaniale tuleb registreeruda enne ülesande sooritamist ja registreeruma peab terve kampaania vältel ainult ühe korra.
 • Iga täidetud ülesande eest antakse üks 10-eurone riskiva panus ühele kindlale MM-mängule.
 • Teenitud riskivabu panuseid võib kasutada ainult üksikpanustena.
 • Mängija saab teenida ühe (1) riskivaba panuse ülesande täitmise eest. Kui mängija on teinud mitu panust, mis kvalifitseeruvad ülesande edukalt täitmisele, arvestatakse ainult esimesena paigutatud panust.
 • Mängija võib teenida kuni 30 riskivaba panust jalka MM-le, igaüks väärtusega 10EUR.
 • Sooritades õigesti vähemalt 25 ülesannet teenib mängija lisaks 100EUR panustamisraha jalka MM-i alagrupi mängudele. Raha kantakse mängija kontole 14.06.
 • Sooritades õigesti kõik 30 ülesannet teenib mängija veel lisaks 100EUR panustamisraha jalka MM-i play-off mängudele. Raha kantakse mängija kontole 30.06.
 • Lisa auhind kantakse mängija kontole järgmise tööpäeva jooksul peale sündmuse lõppu.
 • Kaotatud riskivaba panuse summa (10EUR) tagastatakse mängija kontole järgmise tööpäeva jooksul peale mängu lõppemist.
 • OlyBet jätab endale õiguse muuta ja/või tühistada kampaania igal hetkel.

€20 IGALE UUELE LIITUJALE

Kui OlyBet’i spordiennustuse konto puudub, siis selle avamisel antakse €20 spordipanustamis raha lisaks. Selle saamiseks tuleb pärast konto loomist teha 5-eurone sissemakse ning koheselt lisab OlyBet kontole juurde €20 ehk kontol on kokku €25 ennustusraha.SULLE VÕIB VEEL MEELDIDA...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.