Argentiina vs Horvaatia

ARGENTIINA VS HORVAATIA
0:3

MÄNGU KÕRGHETKED/PAKKUMISED

• Mäng on lõppenud seisuga 0:3 Horvaatia kasuks. Horvaatia on kindel D-alagrupist edasipääsenu, Argentiinal seis vägagi hapu.
  • VÄRAV! Horvaatia lõi 90ndal minutil 3-nda värava.
  • Kadus otseülekande pilt ETV-st. Optibeti live spordiennustus edastab kaudset pilti. Seis hetkel 0:2 ja hakkasid lisaminutid.
  • VÄRAV! 80-ndal minutil läheb Horvaatia 2:0 juhtima Modricu löödud väravast.
  • Kui Horvaatia selle kohtumise võidab, siis on nad kindlad D-alagrupist edasipääsenud ning Argentiinal läheb seis hapuks, kuna neil hetkel 1 punkt ja ees veel kõigest 1 mäng.
  • VÄRAV! Horvaatia läks kohtumist juhtima!
  • Algas 2. poolaeg.
  • 1. poolaeg lõppenud. Seis 0:0. Sisusta kohtumise vaheaega – Unibet annab kõikidel jalgpalli MM 2018 mängude vaheaegadel 5 tasuta spinni mängus Starburst. Lihtsalt logi kontole ja spinnid on Sinu. Mine lehele »
  • Avavile antud ja 1. poolaeg alanud.
  • Kohtumine algab kell 21.00. Ülekanded algavad kell 20.30 ETV kanalilt ja venekeelne ülekanne 20:50 ETV+ kanalilt.
  • KAHEKORDISTA NETOVÕIT: Tee sellele mängule täpselt €9.99 suurune mängueelne panus ja kui Messi lööb vähemalt ühe värava, siis Sinu netovõidud kahekordistatakse. Kiirusta – pakkumine lõppeb kell 20:59. Loe lisa ».