JALGPALLI MM 2018 AJAKAVA


JÄRGMISED MÄNGUD

  • 14.07.2018 kell 17:00: Belgia vs Inglismaa [16:45 ETV, PRONKSIMÄNG]
  • 15.07.2018 kell 18:00: Belgia vs Inglismaa [17:15 ETV, FINAAL]

AVALEHT | AJAKAVA | ALAGRUPID | TULEMUSED | TABELISEIS

JALGPALLI MM 2018 AJAKAVA

Jalgpalli MM 2018 ajakava pandi FIFA poolt paika juba 2015. aasta 24. juulil. Alagrupid ning lõplik alagruppide mängude ajakava selgus aga 1. detsembril 2017 loosi tahtel. 

32 kvalifitseerunud võistkonda jaotati kaheksasse erinevasse alagruppi (A, B, C, D, E, F, G ja H-alagrupp). Kõik alagrupid, loosimise põhimõte ja muu informatsioon on leitav meie jalgpalli MM 2018 alagruppide leheküljelt.


Siit lehelt leiab kõikide 2018. aasta jalgpalli meistrivõistluste mängude ajakava ja lisaks jooksvalt kogu jalgpalli meistrivõistluste vältel lisame ka tulemused ning ülekannete ajad, millistelt kanalitelt ja mis kellast saab mänge jälgida (Eesti aja järgi).

Samuti pärast alagruppide tulemuste selgumist lisame edasiste mängude ajakavad (playoff’id, veerandfinaalid, poolfinaal, kolmanda koha mäng ja finaal). Täpsete mängude mängude tulemused, koos mängu kokkuvõtetega leiab meie jalgpalli MM 2018 tulemuste ja uudiste lehelt.

ÜLDINE JALPALLI MM 2018 AJAKAVA

KUUPÄEV(AD) GRUPP
14.06.2018 – 28.06.2018 ALAGRUPI MÄNGUD
30.06.2018 – 03.07.2018 PLAYOFFID EHK KAHESANDIKFINAALID
06.07.2018 – 07.07.2018 VEERANDFINAALID
10.07.2018 – 11.07.2018 POOLFINAAL
14.07.2018 3. KOHA MÄNG
15.07.2018 FINAAL

JALGPALLI MM 2018 TÄIELIK AJAKAVA

KUUPÄEV KELL MÄNG TULEMUS
ALAGRUPIMÄNGUD
14. juuni 18:00 Venemaa vs Saudi Araabia (alagrupp A) 5:0
15. juuni 15:00 Egiptus vs Uruguay (alagrupp A) 0:1
15. juuni 18:00 Maroko vs Iraan (alagrupp B) 0:1
15. juuni 21:00 Portugal vs Hispaania (alagrupp B) 3:3
16. juuni 13:00 Prantsusmaa vs Austraalia (alagrupp C) 2:1
16. juuni 16:00 Argentiina vs Island (alagrupp D) 1:1
16. juuni 19:00 Peruu vs Taani (alagrupp C) 0:1
16. juuni 22:00 Horvaatia vs Nigeeria (alagrupp D) 2:0
17. juuni 15:00 Cost Rica vs Serbia (alagrupp E) 0:1
17. juuni 18:00 Saksamaa vs Mehhiko (alagrupp F) 0:1
17. juuni 21:00 Brasiilia vs Šveits (alagrupp E) 1:1
18. juuni 15:00 Rootsi vs Lõuna-Korea (alagrupp F) 1:0
18. juuni 18:00 Belgia vs Panama (alagrupp G) 3:0
18. juuni 21:00 Inglismaa vs Tuneesia (alagrupp G) 2:1
19. juuni 15:00 Kolumbia vs Jaapan (alagrupp H) 1:2
19. juuni 18:00 Poola vs Senegal (alagrupp H) 1:2
19. juuni 21:00 Venemaa vs Egiptus (alagrupp A) 3:1
20. juuni 15:00 Portugal vs Maroko (alagrupp B) 1:0
20. juuni 18:00 Saudi Araabia vs Uruguay (alagrupp A) 0:1
20. juuni 21:00 Hispaania vs Iraan (alagrupp B) 1:0
21. juuni 15:00 Taani vs Austraalia (alagrupp C) 1:1
21. juuni 18:00 Prantsusmaa vs Peruu (alagrupp C) 1:0
21. juuni 21:00 Argentiina vs Horvaatia (alagrupp D) 0:3
22. juuni 15:00 Brasiilia vs Costa Rica (alagrupp E) 2:0
22. juuni 18:00 Island vs Nigeeria (alagrupp D) 0:2
22. juuni 21:00 Serbia vs Šveits (alagrupp E) 1:2
23. juuni 15:00 Belgia vs Tuneesia (alagrupp G) 5:2
23. juuni 18:00 Lõuna-Korea vs Mehhiko (alagrupp F) 1:2
23. juuni 21:00 Saksamaa vs Rootsi (alagrupp F) 2:1
24. juuni 15:00 Inglismaa vs Panama (alagrupp G) 6:1
24. juuni 18:00 Jaapan vs Senegal (alagrupp H) 2:2
24. juuni 21:00 Poola vs Kolumbia (alagrupp H) 0:3
25. juuni 17:00 Venemaa vs Uruguay (alagrupp A) 0:3
25. juuni 17:00 Saudi Araabia vs Egiptus (alagrupp A) 2:1
25. juuni 21:00 Portugal vs Iraan (alagrupp B) 1:1
25. juuni 21:00 Hispaania vs Maroko (alagrupp B) 2:2
26. juuni 17:00 Prantsusmaa vs Taani (alagrupp C) 0:0
26. juuni 17:00 Austraalia vs Peruu (alagrupp C) 0:2
26. juuni 21:00 Argentiina vs Nigeeria (alagrupp D) 2:1
26. juuni 21:00 Island vs Horvaatia (alagrupp D) 1:2
27. juuni 17:00 Saksamaa vs Lõuna-Korea (alagrupp F) 0:2
27. juuni 17:00 Rootsi vs Mehhiko (alagrupp F) 3:0
27. juuni 21:00 Brasiilia vs Serbia (alagrupp E) 2:0
27. juuni 21:00 Šveits vs Costa Rica (alagrupp E) 2:2
28. juuni 21:00 Inglismaa vs Belgiaa (alagrupp G) 0:1
28. juuni 21:00 Panama vs Tuneesia (alagrupp G) 1:2
28. juuni 17:00 Poola vs Jaapan (alagrupp H) 1:0
28. juuni 17:00 Senegal vs Kolumbia (alagrupp H) 0:1
KAHEKSANDIKFINAALID
30. juuni 17:00 Prantsusmaa vs Argentiina 4:3
30. juuni 21:00 Uruguay vs Portugal 2:1
1. juuli 17:00 Hispaania vs Venemaa 1:1 (penaltid 3:4)
1. juuli 21:00 Horvaatia vs Taani 1:1 (penaltid 3:2)
2. juuli 17:00 Brasiilia vs Mehhiko 2:0
2. juuli 21:00 Belgia vs Jaapan 3:2
3. juuli 17:00 Rootsi vs Šveits 1:0
3. juuli 21:00 Kolumbia vs Inglismaa 1:1 (penaltitd 3:4)
VEERANDFINAALID
6. juuli 17:00 Uruguay vs Prantsusmaa 0:2
6. juuli 21:00 Brasiilia vs Belgia 1:2
7. juuli 17:00 Rootsi vs Inglismaa 0:2
7. juuli 21:00 Venemaa vs Horvaatia 2:2 (penaltid 3:4)
POOLFINAALID JA FINAAL NING KOLMANDA KOHA MÄNG
10. juuli 21:00 Prantsusmaa vs Belgia 1:0
11. juuli 21:00 Horvaatia vs Inglismaa 2:1
14. juuli 17:00 Belgia vs Inglismaa [KOLMANDA KOHA MÄNG] N/A
15. juuli 17:00 Prantsusmaa vs Horvaatia [SUUR FINAAL] N/A

AJAKAVA ALAGRUPPIDE KAUPA

A-ALAGRUPI MÄNGUDE AJAKAVA

KUUPÄEV KELLAAEG RIIK vs RIIK TULEMUS OTSEÜLEKANNE
14.06.2018 18:00 Venemaa vs Saudi-Araabia 5:0 ETV/ETV+
15.06.2018 15:00 Egiptus vs Uruguay 0:1 ETV/ETV+
19.06.2018 21:00 Venemaa vs Egiptus 3:1 ETV/ETV+
20.06.2018 18:00 Uruguay vs Saudi-Araabia 1:0 ETV/ETV+
25.06.2018 17:00 Uruguay vs Venemaa 3:0 ETV/ETV+
25.06.2018 17:00 Saudi-Araabia vs Egiptus 2:1 ETV/ETV+.

B-ALAGRUPI MÄNGUDE AJAKAVA

KUUPÄEV KELLAAEG RIIK vs RIIK TULEMUS OTSEÜLEKANNE
15.06.2018 18:00 Maroko vs Iraan 0:1 ETV/ETV+
15.06.2018 21:00 Portugal vs Hispaania 3:3 ETV/ETV+
20.06.2018 15:00 Portugal vs Maroko 1:0 ETV/ETV+
20.06.2018 21:00 Iraan vs Hispaania 0:1 ETV/ETV+
25.06.2018 21:00 Iraan vs  Portugal 1:1 ETV/ETV+
25.06.2018 21:00 Hispaania vs Maroko 2:2 ETV/ETV+

C-ALAGRUPI MÄNGUDE AJAKAVA

KUUPÄEV KELLAAEG RIIK vs RIIK TULEMUS OTSEÜLEKANNE
16.06.2018 13:00 Prantsusmaa vs Austraalia 2:1 ETV/ETV+
16.06.2018 19:00 Peruu vs Taani 0:1 ETV/ETV+
21.06.2018 15:00 Taani vs Austraalia 1:1 ETV/ETV+
21.06.2018 18:00 Prantsusmaa vs Peruu 1:0 ETV/ETV+
26.06.2018 17:00 Taani vs Prantsusmaa 0:0 ETV/ETV+
26.06.2018 17:00 Austraalia vs Peruu 0:2 ETV/ETV+

OlyBet'i spordiennustuse boonus liitumisel - €20 igale liitujale


D-ALAGRUPI MÄNGUDE AJAKAVA

KUUPÄEV KELLAAEG RIIK vs RIIK TULEMUS OTSEÜLEKANNE
16.06.2018 16:00 Argentiina vs Island 1:1 ETV/ETV+
16.06.2018 22:00 Horvaatia vs Nigeeria 2:0 ETV/ETV+
21.06.2018 21:00 Argentiina vs Horvaatia 0:3 ETV/ETV+
22.06.2018 18:00 Nigeeria vs Island 2:0 ETV/ETV+
26.06.2018 21:00 Nigeeria vs Argentiina 1:2 ETV/ETV+
26.06.2018 21:00 Island vs Horvaatia 1:2 ETV/ETV+

E-ALAGRUPI MÄNGUDE AJAKAVA

KUUPÄEV KELLAAEG RIIK vs RIIK TULEMUS OTSEÜLEKANNE
17.06.2018 15:00 Costa Rica  vs Serbia 0:1 ETV/ETV+
17.06.2018 21:00 Brasiilia vs Šveits 1:1 ETV/ETV+
22.06.2018 15:00 Brasiilia vs Costa Rica 2:0 ETV/ETV+
22.06.2018 21:00 Serbia vs Šveits 1:2 ETV/ETV+
27.06.2018 21:00 Serbia vs Brasiilia 0:2 ETV/ETV+
27.06.2018 21:00 Šveits vs Costa Rica 2:2 ETV/ETV+
]

F-ALAGRUPI MÄNGUDE AJAKAVA

KUUPÄEV KELLAAEG RIIK vs RIIK TULEMUS OTSEÜLEKANNE
17.06.2018 18:00 Saksamaa  vs Mehhiko 0:1 ETV/ETV+
18.06.2018 15:00 Rootsi vs Lõuna-Korea 1:0 ETV/ETV+
23.06.2018 18:00 Lõuna-Korea vs Mehhiko 1:2 ETV/ETV+
23.06.2018 21:00 Saksamaa vs Rootsi 2:1 ETV/ETV+
27.06.2018 17:00 Lõuna-Korea vs Saksamaa 2:0 ETV/ETV+
27.06.2018 17:00 Mehhiko vs Rootsi 0:3 ETV/ETV+

G-ALAGRUPI MÄNGUDE AJAKAVA

KUUPÄEV KELLAAEG RIIK vs RIIK TULEMUS OTSEÜLEKANNE
18.06.2018 18:00 Belgia vs Panama 3:0 ETV/ETV+
18.06.2018 21:00 Tuneesia vs Inglismaa 1:2 ETV/ETV+
23.06.2018 15:00 Belgia vs Tuneesia   5:2 ETV/ETV+
24.06.2018 15:00 Inglismaa vs Panama 6:1 ETV/ETV+
28.06.2018 21:00 Inglismaa vs Belgia 0:1 ETV/ETV+
28.06.2018 21:00 Panama vs Tuneesia 1:2 ETV/ETV+

H-ALAGRUPI MÄNGUDE AJAKAVA

KUUPÄEV KELLAAEG RIIK vs RIIK TULEMUS OTSEÜLEKANNE
19.06.2018 15:00 Kolumbia vs Jaapan 1:2 ETV/ETV+
19.06.2018 18:00 Poola vs Senegal 1:2 ETV/ETV+
24.06.2018 18:00 Jaapan vs Senegal 2:2 ETV/ETV+
24.06.2018 21:00 Poola vs Kolumbia 0:3 ETV/ETV+
28.06.2018 17:00 Jaapan vs Poola 0:1 ETV/ETV+
28.06.2018 17:00 Senegal vs Kolumbia 0:1 ETV/ETV+