• mäng lõppes 1:0 Hispaania võiduga.
  • 62-ndal minult lõi Iraan värava, mis ei lugenud, kuna oli suluseis.
  • 53-ndal minutil avab Hispaania skoori ja läheb kohtumist juhtima 1:0.
  • Algas 2. poolaeg. Seis 0:0
  • 1. poolaja lõpp. Seis 0:0 ja meile Sulle eripakkumine. Sisusta kohtumise vaheaega – Unibet annab kõikidel jalgpalli MM 2018 mängude vaheaegadel 5 spinni täiesti tasuta. Lihtsalt logi kontole ja spinnid on Sinu. Loe lisa »
  • Unibeti statistika järgi võidab Iraan 1. poolaja 25% ajast ja Hispaania 63% ajast. Koefitsiente pakutakse 1. poolaja peale – 14.00 Iraani võiduks, 2.43 viigiks ja 1.72 Hispaania võiduks. Järgmise värava löömise koefitsient on Iraanile 7.00 ja Hispaaniale 1.18 ning, et ühtegi väravat ei lööda 11.00.
  • Mäng algas.
  • Tee sellele mängule Unibeti spordiennustuses 5-eurone spordipanus ja osaled mängu lõpus €10 000 loosimises (10 õnnelikku võidavad igaüks €1000). Ennustuse saad teha SIIN. Lisaks kõikidele esimene €5 ennustus tasuta.