Eile pääsesid edasi järgmised 4 koondist ja selgusid esimesed 1/8 finaalide vastased

Kaheksandikfinaalid pärast A-, B-, C- ja D-alagrupi mänge. Vaata ka kaheksandikfinaalide tabelit.
Kaheksandikfinaalid pärast A-, B-, C- ja D-alagrupi mänge. Vaata ka kaheksandikfinaalide tabelit.

Eile selgusid järgmised 4 kaheksandikfinalisti ja ühtlasi esimesed kaheksandikfinaalide mängude vastased. C-alagrupist said edasi Prantsusmaa 7 punktiga ja Taani 5 punktiga. Peruu ja Austraalia teenisid C-alagrupis mõlemad 1 punkti ja paraku 1/8 finaalidesse ei jõudnud.

D-alagrupist pääses kindlalt edasi Horvaatia ning väga napilt Argentiina, kes suutis mõned minutid enne normaalaja lõppu lüüa 1:1 viigiseisust Nigeeria vastu teise värava. Kui seda ei oleks juhtunud, oleks Argentiina pidanud asju pakkima ja kaheksandikfinaalis oleks mänginud Nigeeria.

D-alagrupi võitis Horvaatia 9 punktiga, Brasiilia jäi teiseks 4. punktiga ning väljakukkujad Nigeeria kolmandaks 3. punktiga ja Island neljandaks 2. punktiga.

Kuna A-, B-, C- ja D-alagruppide edasijõudnud on selgunud, siis on selgunud ka esimesed kaheksandikfinaalide tabeli esimesed vastased.

  • 30. juuni kell 17:00: Prantsusmaa vs Argentiina
  • 30. juuni kell 21:00: Uruguay vs Portugal
  • 01. juuli kell 17:00: Hispaania vs Venemaa
  • 01. juuli kell 21:00: Horvaatia vs Taani

Täna toimuvad E – ja F-alagrupi mängud. Esimesena näeme F-alagrupi mänge, kus kell 17:00 on vastamisi Mehhiko vs Rootsi ja Lõuna Korea vs Saksamaa ning 21:00 E-alagrupi mänge Serbia vs Brasiilia ning Šveitsi vs Costa Rica näol.


Kui OlyBet’i konto puudub, siis selle avamisel antakse €25 kontole täiesti tasuta jalka MM panustamisraha. Kaotada ei ole võimalik ega oma rahaga riskima ei pea. Loe lisa ja võta tasuta €25 siit »
SULLE VÕIB VEEL MEELDIDA...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.