Usud, et Brasiilia lööb täna õhtuses mängus 3 või rohkem väravat? Kui jah, siis see pakkumine on Sulle

OlyBet pakub tänasele Serbia vs Brasiilia eripakkumist. Kõik, kes teevad enne mängu täpselt €9.99 suuruse panuse Serbia vs Brasiilia mängus 1×2 mänguformaadile, osalevad superpakkumises, kus netovõit* (info järgmises artiklis) kahekordistatakse, kui Brasiilia lööb täna Serbia vastu vähemalt 3 väravat.

KUIDAS SEE TOIMIB?

Tehes täpselt €9.99 suuruse panuse 1×2 mänguformaadile ehk spordipanus tuleb teha kas Brasiilia võidule, viigile või Serbia võidule. Kui panus osutub võitvaks, siis makstakse tavapäraselt kõik võidud vastavalt pakutavale koefitsiendile välja. Lisaks, kui Brasiilia peaks lööma ka 3 või rohkem väravat, siis võitva panuse korral netovõit kahekordistatakse.

Netovõit (kasum teenitud panusest) on võidetud rahasumma, millest lahutatakse maha panus sündmusele. Näiteks panustades €9.99 Brasiilia võidule, mille koefitsient on 1.50. Kui Brasiilia võidab, aga lööb vähem kui 3 väravat, siis makstakse välja €9.99 x 1.5 = €14.99 ehk netovõit on €14.99 – €9.99 = €5. Kui Brasiilia lööb ka kolm väravat, siis netovõit kahekordistakse ehk €10 ning koguvõiduks on €9.99 + €10 = €19.99.

KUIDAS OSALEDA?

Osalemiseks klõpsa siin ja ava OlyBet’i konto või logi kontole. Kui konto puudub, siis kingitakse €25 täiesti niisama. Ei mingit sissemakset ega midagi (lisainfo artikli lõpus) – see pakkumine kestab ainult piiratud aja.

Seejärel tee enne mängu algust vähemalt €9.99 suurune panus, kas Serbia võidule, viigile või Brasiilia võidule. Loomulikult kõige mõistlikum on panustada Brasiiliale, kes on nii või naa favoriit ja antud pakkumine võimendab koefitsiente.

Serbia vs Brasiilia mäng algab täna 27.06.2018 kell 21:00 ja ülekannet saab jälgida juba alates 20:30 ETV2 kanalilt. Seega osalemiseks tee panus juba enne kella 21:00 ning duubelda oma võit.


Kui OlyBet’i konto puudub, siis selle avamisel antakse €25 kontole täiesti tasuta jalka MM panustamisraha. Kaotada ei ole võimalik ega oma rahaga riskima ei pea. Loe lisa ja võta tasuta €25 siit »
SULLE VÕIB VEEL MEELDIDA...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.